Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

MIS ECCE HOMOS. 14 min., Włochy, 2020 r., reż. Marco Rossano, dok. Nieudolna restauracja fresku „Ecce Homo” – wykonana przez Cecilię Giménez w kościele w Borji w Hiszpanii – wybrzmiała szyderczym śmiechem w światowych mediach. Tymczasem za tragikomicznym wydarzeniem kryje się autentyczny dramat starszej kobiety i jej niepełnosprawnego syna.

YAG – The Movie. 46 min., Izrael, 2020 r., reż. Ohad Naharin, dok. Ohad Naharin jest światowej sławy choreografem i twórcą języka ruchu Gaga. W jego pierwszym autorskim filmie widzimy naładowany emocjami utwór dla sześciu tancerzy, opowiadający o tęsknocie i miłości do tańca. 

Living for Art. 61 min., Singapur, 2019 r., Sookoon Ang, dok. Jesteś artystą w Singapurze, Japonii, Londynie czy w Nowym Jorku? Wszędzie będzie ci tak samo trudno związać koniec z końcem. Zapraszamy w podróż dookoła świata, aby poznać prywatne życie artystów. 

After the Beforetimes. 69 min., Stany Zjednoczone, 2021 r., reż. Viktor Witkowski, dok. Artyści z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Niemiec przedstawiają, jak zmieniło się ich życie oraz ich sztuka pod wpływem lokcdownu. 

 

Szczegóły

Data:
19 września 2021
Godzina:
18:00 - 21:00

Miejsce wydarzenia

Pałac Czapskich
Krakowskie Przedmieście 5
Warszawa, Poland

Organizator

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Przejdź do góry